Чому саме буковий щит?

Клеєний меблевий щит – це детально підібрані по кольору і якості дерев’яні бруски, які зрощені між собою. Відмінність між термінами «масив» і «щит» полягає лише в тому, що в масиві склейка деревини відбувається тільки по довжині, а в щиті ще й по ширині.
Зверніть увагу: всі наші ліжка, виготовлені з масиву бука, виготовляються з меблевого щита екстра-класу, товщиною 20мм. і 40мм. (букові бруски зрощуються по довжині і ширині , чорні сучки не допускаються). Тобто – це не дешева деревина, покрита шпоном цінної породи (такі вироби найчастіше продаються в різних меблевих компаніях), це виріб повністю виготовлений з масиву.
За своїми характеристиками міцності меблевий клеєний щит не поступається цільній деревині, тому що деревяні бруски поєднуються один з одним попередньо нарізаними шипованими поверхнями за допомогою спеціального клею. Клеєна продукція володіє усіма властивостями деревини і практично не має властивих дереву недоліків. Головною перевагою клеєних виробів від суцільного масиву дерева є те, що вони не змінюють своєї геометричної форми у процесі експлуатації – не буде усадки, тріщин, скручувань. Вироби з клеєної деревини ніколи не коробить, так як вигин кожної деталі неминуче буде компенсований іншими деталями.
Масивний клеєний щит, починаючи зі свого впровадження на ринок, завжди знаходився на першому плані. З 1982 по сьогоднішній день збут цієї продукції безперервно зростає. Як відомо, кращий матеріал виділяється під час порівняння з іншим матеріалом. Так, безперечно, дуб і лідер – це два співзвучні слова в плані виготовлення меблевих щитів. Бук дуже схожий на дуб, і не лише по своєму співзвуччю, а по своїх властивостях і популярності. Бук, також як і дуб має тверду щільну деревину, яка відрізняється своєю пластичністю. Бук, як і дуб відмінно підходить для виробництва меблевого щита, якому надалі уготовлена доля перетворитися на якісні меблі. Якщо порівнювати з дубом, головною перевагою буку є його вартість. Погодьтеся, у наш час, та і у всі часи – це вагоме твердження. Так само варто відзначити, бук прекрасно шліфується, підлягає обробці, а вироби з буку можуть бути забарвлені в будь-який колір, оскільки колір лягає рівно по поверхні. Достатню роль в перевагах буку, займає те, що бук виглядає заспокійливо, допомагає створити атмосферу теплоти і затишку, чого деколи так не вистачає.

Клеєний щит регулює клімат приміщення
Використовуючи в будинки виробу з масивної деревини, Ви створюєте неповторний клімат. Деревина гігроскопічна, тобто вона регулює вологість повітря приміщення.
Клеєний щит гігієнічний
Клеєний щит відповідає всім гігієнічним вимогам. При дослідженні поверхні щита в університеті штат Вісконсін, США, було встановлено:
Вже через 3 хвилини сальмонели, Listerien і Escherichia coli, що є причиною отруєння харчових продуктів, загинули на деревині на 99,9%. Втім, на пластикових матеріалах вони живуть не набагато довше
Клеєний щит очищає повітря
Дерева за допомогою листя витягують з повітря оксид вуглецю (CO2), зв’язують вуглець і виділяють в атмосферу кисень. При використанні деревини і переробці її в продукцію, вуглець зв’язується, перешкоджаючи виробництву відпрацьованого газу, завдяки чому зменшується нагрівання Землі і всі негативні наслідки цього.
Клеєний щит володіє властивістю адсорбувати шкідливі речовини з повітря приміщення.
Клеєний щит створює атмосферу комфорту
Деревина – стійкий, органічний матеріал, що гарантує природну і комфортну атмосферу. Використання хвойних і листяних порід дозволяє виробляти різний по вигляду і дизайну клеєний щит.

А Чому саме бук? З давніх часів вважалося, що кращою деревиною для виготовлення меблів для дому є БУК. Професіонали, що працюють з дерев’яними меблями не один рік, переконані в тому, що і в їдальні і в спальні повинні стяти меблі з буку, оскільки це одна з найбільш енергетично сприятливих для людини порід дерева, яка підживлює людину, наділяючи її додатковими фізичними силами.
Деревина буку міцна і довговічна, естетично приваблива і практична, приємна на дотик. Слов’яни традиційно прагнули улаштувати своє житло відповідно до уявлень про «правильну» і «здорову» енергетику. У слов’янській міфології бук символізує древнє знання, що зберігається для нащадків в стародавніх заклинаннях та рукописах, і в широкому сенсі служить для з’єднання знання минулого і майбутнього. Може саме це стародавнє знання про здоров’я і довголіття повідомляє бук людям. Меблі, виготовлені з якісної букової деревини, послужать Вашій родині не один десяток років, створюючи в оселі затишок та комфорт.