Задати запитання

Лагуна ПМ

Формування інтер'єру спальні потрібно починати з вибору ліжка, адже саме йому наказано стати центром меблевої композиції. Практичне ліжко з підйомним механізмом Лагуна ПМ - найбільш вдалий вибір моделі в будь-який інтер'єр. Воно стане її прикрасою, і гордо красуватиметься в центральній частині приміщення спальні. Виконане ліжко з буковогого щита, яке покрите високоякісним лаком. Ортопедичну основу забезпечено підйомним механізмом, який відкриває внутрішній простір для використання його в якості шафи. Хочете сформувати практичний інтер'єр спальні, і внести в нього елементи шику і комфорту? Значить, підйомне ліжко Лагуна ПМ саме для вас. Такі меблі будуть незамінними в спальних кімнатах і створять в них атмосферу тепла і затишку. Вибирайте краще!

Якщо ви не можете спати, коли пора прокидатися, вам потрібно серйозно зайнятися своїм здоров’ям. (Гумор)

Доступні кольори:


Важливо! Різна щільність, структура та початковий відтінок деревини можуть впливати на колір кінцевого виробу. При оздобленні використовується постійна технологія. Взірці кольорів слід використовувати, як орієнтовні, з поправкою на природні характеристики дерева.

У комплектацію входить: • ортопедична основа (звичайна – відстань між ламелями 6,5см, або посилена – відстані між ламелями 2,5см )- під час замовлення потрібно уточняти • газові механізми підйому, які розраховані на 12 тисяч циклів (1 цик – одне піднімання і одне опускання) • дерев’яний ящик для білизни (глибина ящика – 20см)

ВАЖЛИВО: якщо ви бажаєте придбати у нас ліжко з підйомним механізмом, зверніть особливу увагу на матрац, який ви будете класти на це ліжко. Пам’ятайте, якщо у вас дуже важкий матрац (понад 60кг), то механізмам буде важко справитися з ним.