Задати запитання

Ліжко Горище

Дуже зручне рішення для малогабаритних квартир. При розгляді питання яке дитяче ліжко купити, потрібно підійти з розумом. Дерев'яне ліжко «Горище» сконструйовано таким чином, що не займає багато кімнатного простору. Дитяче двох'ярусне ліжко «Горище» підійде для тих, хто хоче зберегти максимум вільного простору в кімнаті. Вільний простір під ліжком ви можете використати , як вам пасує. Туди можна поставити і диван, і розмістити письмовий стіл, і навіть зробити шафу купе. Фантазуйте!!!. Такий дизайн двох'ярусного ліжка не нагромаджує інтер'єр кімнати предметами меблів, які розставлені по всьому його периметру. Якщо ж у вас двоє дітей, то ліжко «Горище» може укомплектовуватися будь-яким односпальним ліжком з нашої колекції. Ще одна перевага ліжка «Горище» — воно виготовляється з букового меблевого щита, що забезпечує міцність ліжка. Це екологічно-чистий матеріал і Вам не прийдеться турбуватися про здоров'я своєї дитини.

Сон – єдина радість, яка може приходити не вчасно.

Доступні кольори:


Важливо! Різна щільність, структура та початковий відтінок деревини можуть впливати на колір кінцевого виробу. При оздобленні використовується постійна технологія. Взірці кольорів слід використовувати, як орієнтовні, з поправкою на природні характеристики дерева.


Ламелі можна замовляти у двох варіантах: звичайні (відстань між ламелями 6,5см) та посилені (відстань між ламелями 2,5см)


Термін гарантії на ліжко складає 12 місяців