Задати запитання

Ліжко Соната

Ви рішучі та енергійні? Вам потрібно купити дерев'яне ліжко «Соната» і Ви будете завжди радіти перемогам і примножувати їх. Модель «Соната» зручна та комфортна і дуже доречно буде дивитися в будь-якому інтер'єрі. Романтичність даної моделі, її поєднання з природою, доповнить загальну гармонію спальні. Дерев'яне букове ліжко «Соната» створить відчуття захищеності та спокою. Мрієте про відпочинок на островах - зверніть увагу на ліжка двоспальні «Соната». Модель перенесе вас у загублений світ комфорту і насолоди.

Мені наснилася дійсність. З яким полегшенням я прокинувся! (Станіслав Єжи Лец)

Доступні кольори:


 

Важливо! Різна щільність, структура та початковий відтінок деревини можуть впливати на колір кінцевого виробу. При оздобленні використовується постійна технологія. Взірці кольорів слід використовувати, як орієнтовні, з поправкою на природні характеристики дерева.

Для простоти зборки у півтораспальних ліжках, 120 та 140 ламелі комплектуються на лентах.
Ламелі можна замовляти у двох варіантах: звичайні (відстань між ламелями 6,5см) та посилені (відстань між ламелями 2,5см)

якщо ви купуєте інший вклад, наприклад каркас-сітку, і ставите її на опорні ноги, то в цьому випадку ліжко ящиками не комплектується, так як опорні ноги будуть заважати висуванню ящика

*максимальна кількість ящиків для півтораспального ліжка “Соната” – 2 ящики, для двоспального – 4 ящики

Новинка! Тепер можна замовити ящики з дерев’яними боковинами

Також Ви можете завантажити: http://www.neomebli.com/wp-content/uploads/inst.xls
Термін гарантії на ліжко Грація С1 складає 12 місяців