Задати запитання

Ліжко Соната

Модель ліжка з масиву бука «Соната» неодмінно стане відмінною знахідкою для істинного цінителя меблів з натурального дерева. Надійність конструкцій і вишукана простота створить відчуття захищеності і спокою. Сучасний стиль характеризується відсутністю всього зайвого, в прагненні створити комфортні умови не відволікаючись на дрібниці. Саме такою є модель «Соната». Чудове ліжко «Соната», стане справжньою окрасою Вашої спальні. Воно подарує Вам відчуття неперевершеного комфорту і заспокоєння. В цьому ліжку кожна деталь продумана з турботою про те, щоб Вам було затишно!

Коли душа бачить сни, вона – і театр, і актори і аудиторія. (Джозеф Аддісон)

Доступні кольори:


Важливо! Різна щільність, структура та початковий відтінок деревини можуть впливати на колір кінцевого виробу. При оздобленні використовується постійна технологія. Взірці кольорів слід використовувати, як орієнтовні, з поправкою на природні характеристики дерева.


Ламелі можна замовляти у двох варіантах: звичайні (відстань між ламелями 6,5см) та посилені (відстань між ламелями 2,5см)

якщо ви купуєте інший вклад, наприклад каркас-сітку, і ставите її на опорні ноги, то в цьому випадку ліжко ящиками не комплектується, так як опорні ноги будуть заважати висуванню ящика

максимальна кількість ящиків для ліжка “Соната” – 2 ящики

Новинка! Тепер можна замовити ящики з дерев’яними боковинами


Термін гарантії на ліжко Грація С2 складає 12 місяців