Задати запитання

Ліжко Лагуна

Пропонуємо Вашій увазі купити зручне ліжко з натурального дерева «Лагуна» Ця бездоганна модель занурить Вас в глибокий сон, допоможе отримати повноцінний відпочинок і надасть впевненості в завтрашньому дні. Дане двоспальне ліжко варте Вашої уваги. Воно навіває сни про далекі країни, мандрівки, історії… Дерев'яне ліжко з вигнутою спинкою, в легкому мінімалістичному стилі задовольнить смаки тих, хто не любить надмірної помпезності, а сучасні строгі форми здатні стати частиною ідеально продуманого інтер'єру Вашої спальні! Ліжко «Лагуна» - для стильних і сучасних, впевнених в собі людей. Оригінальний і цікавий дизайн чудово доповнить і прикрасить будь-яку спальню і створить неповторний і унікальний образ. «Лагуна»зробить вашу кімнату куточком затишку та гармонії.

Я багато чого осягнув у сні – там люди говорять відверто . (Станіслав Єжи Лец)

Доступні кольори:


 

Важливо! Різна щільність, структура та початковий відтінок деревини можуть впливати на колір кінцевого виробу. При оздобленні використовується постійна технологія. Взірці кольорів слід використовувати, як орієнтовні, з поправкою на природні характеристики дерева.

Для простоти зборки у півтораспальних ліжках, 120 та 140 ламелі комплектуються на лентах.
Ламелі можна замовляти у двох варіантах: звичайні (відстань між ламелями 6,5см) та посилені (відстань між ламелями 2,5см)

Також Ви можете завантажити: http://www.neomebli.com/wp-content/uploads/inst2.xls
Термін гарантії на ліжко складає 12 місяців