Задати запитання

Ліжко Соня 2

Односпальне ліжко «Соня 2» має не зовсім звичайну конструкцію, зроблену у вигляді стилізованого дивана. Це надає дитячій кімнаті сучасності і мобільністі. Відсутність гострих кутів робить ліжко «Соня 2» по-домашньому затишним. Завдяки тому, що ліжко виготовлена з масиву натурального дерева - в поєднанні з різноманітним текстилем, Ви зможете оформити інтер'єр своєї спальні на будь-який смак. «Соня 2» чарує нас своєю природністю і красивою текстурою дерева..

Не можу стояти, коли інші працюють – піду полежу …… (Народне)

Доступні кольори:


Важливо! Різна щільність, структура та початковий відтінок деревини можуть впливати на колір кінцевого виробу. При оздобленні використовується постійна технологія. Взірці кольорів слід використовувати, як орієнтовні, з поправкою на природні характеристики дерева.


Ламелі можна замовляти у двох варіантах: звичайні (відстань між ламелями 6,5см) та посилені (відстань між ламелями 2,5см)

якщо ви купуєте інший вклад, наприклад каркас-сітку, і ставите її на опорні ноги, то в цьому випадку ліжко ящиками не комплектується, так як опорні ноги будуть заважати висуванню ящика

максимальна кількість ящиків для ліжка “Соня 2″ – 2 ящики

Новинка! Тепер можна замовити ящики з дерев’яними боковинами

Також Ви можете завантажити: http://www.neomebli.com/wp-content/uploads/inst.xls
Термін гарантії на ліжко Соня С1 складає 12 місяців