Задати запитання

Ліжко Цезар

Вишукане, величне, гідне королівської особи ліжко «Цезар» безсумнівно, стане прикрасою будь-якої спальні. Елегантна модель «Цезар» виконана в стилі "модерн", ідеально підійде до Вашого інтер'єру і подарує довгі години безтурботного сну. Дерев'яне двоспальне ліжко «Цезар» дозволить відчути всю красу, теплоту і мелодію натурального дерева. Ліжко "Цезар" - це диво-острів. Модель яскраво свідчить про те, що життя на острові може бути прекрасне. І не тільки через близкість до природи, але і завдяки чудовим речам, зробленим людиною. Ви, безумовно, це заслужили!

Життя і сновидіння – сторінки однієї і тієї ж книги

Доступні кольори:


Варіанти екошкіри


Інформація про екошкіру:

Екошкіра – це суміш натуральної шкіри з тканиною. Якщо її уважно розглянути, то можна помітити дрібні пори, саме через них пропускається повітря і волога може виводиться з поверхні полотна. Тому при жаркій погоді не перегрівається, а в сильні морози вона не твердне. Переваги екошкіри: 1. При візуальному розгляданні натуральної шкіри і екокошкіри, не можливо знайти відмінностей.. 2. Завдяки своїй високій проникності до водяної пари екокошкір має відмінні гігієнічні властивості. 3. Володіє екокошкіра дуже високою зносостійкість. Вона є найкращим зразком високоякісного матеріалу для оббивки. Фахівці стверджують, що елітні меблі, які оббиті екокошкірою, прослужать вам дуже довго. 4. Володіє поверхня ліжка з екошкіри дуже комфортними відчуттями при дотику (м’якість, еластичність, і т.д.). 5. Екокошкіра є екологічно чистий матеріалом, що і відображено в її назві. Цей матеріал не містить в собі токсичних речовин. В її основу входять такі компоненти: це бавовна, натуральна шкіра і ще поліуретанове покриття. Всі ці матеріали, не являються алергенними і не викликають подразнень. 6. Одною важливою якістю екокошкіри – це морозостійкість, що ідеально підходить для наших кліматичних умов. 7. Ще одним плюсом ліжка з екошкіри є легкий доглшяд в обслуговуванні.

Ліжка з екошкіри не мають недоліків, таких як має натуральна шкіра (нерівномірна фарбування, нерівномірна товщина, фактура). За своїми експлуатаційними властивостями ліжка з екошкіри у багато разів перевершують натуральну шкіру по довговічності і витирання.

Важливо! Різна щільність, структура та початковий відтінок деревини можуть впливати на колір кінцевого виробу. При оздобленні використовується постійна технологія. Взірці кольорів слід використовувати, як орієнтовні, з поправкою на природні характеристики дерева.


Ламелі можна замовляти у двох варіантах: звичайні (відстань між ламелями 6,5см) та посилені (відстань між ламелями 2,5см)

Також Ви можете завантажити: .
Термін гарантії на ліжко складає 12 місяців