Задати запитання

Ліжко Твікс

Двоповерхове дерев'яне ліжко "Твікс" поєднує в собі зручність, екологічність, красу і безпеку. За рахунок двоярусної конструкції ліжка дитяча кімната стане просторішою, а меблі в ній можна розмістити компактніше і вони краще виконуватимуть свої функції. «Твікс» може укомплектовуватися підліжковими ящиками, в які можна скласти великий об'єм речей. Відпочинок на такому ліжку надасть Вашим дітям силу і енергію для навчання. Вони будуть просто в захваті! Двох'ярусне ліжко «Твікс» виготовлене в стилі мінімалізм. Воно поєднує в собі простоту і вишуканість. Ліжко ідеально підійде до будь-якої дитячої кімнати, дозволивши дитині проявити фантазію, самостійно облаштовуючи її. Ліжко виготовляється з букового єврощита, що посприяє здоровому і міцному сну дитини.

Сни придумані для того, щоб ми не нудьгували уві сні

Доступні кольори:

Важливо! Різна щільність, структура та початковий відтінок деревини можуть впливати на колір кінцевого виробу. При оздобленні використовується постійна технологія. Взірці кольорів слід використовувати, як орієнтовні, з поправкою на природні характеристики дерева.


Ламелі можна замовляти у двох варіантах: звичайні (відстань між ламелями 6,5см) та посилені (відстань між ламелями 2,5см)

максимальна кількість ящиків для ліжка “Твікс” – 2 ящики

Новинка! Тепер можна замовити ящики з дерев’яними боковинами

Також Ви можете завантажити: http://neomebli.com.ua/wp-content/uploads/inst.xls
Термін гарантії на ліжко Твікс складає 12 місяців