Задати запитання

Октавія ПМ

Підшуковуючи солідне ліжко, не пройдіть повз моделі «Октавія ПМ», цілком ймовірно це як раз те, що Вам потрібно! Ліжко «Октавія ПМ» приведе в захват Вас, і абсолютно всіх Ваших друзів, притаманними цій моделі якостями: це і оригінальний зовнішній вигляд, а також функціональність у всьому!. Дивіться самі: довговічність цієї моделі ліжка перевірена безліччю вдячних клієнтів, які придбали ліжко за оптимальною ціною. Люди, що шукають ліжко, не пройдуть повз моделі «Октавія ПМ», тому що, цей варіант невибагливий у догляді та легкий в експлуатації. При виборі даного ліжка, Ви створите у вашому інтер'єрі відчуття тепла і затишок

Сон – кращий спосіб і метод досягнення мети, якщо мета зародилася в сновидіннях. (Валерій Афонченком)

Доступні кольори:


Важливо! Різна щільність, структура та початковий відтінок деревини можуть впливати на колір кінцевого виробу. При оздобленні використовується постійна технологія. Взірці кольорів слід використовувати, як орієнтовні, з поправкою на природні характеристики дерева.

У комплектацію входить: • ортопедична основа (звичайна – відстань між ламелями 6,5см, або посилена – відстані між ламелями 2,5см )- під час замовлення потрібно уточняти • газові механізми підйому, які розраховані на 12 тисяч циклів (1 цик – одне піднімання і одне опускання) • дерев’яний ящик для білизни (глибина ящика – 25см)

ВАЖЛИВО: якщо ви бажаєте придбати у нас ліжко з підйомним механізмом, зверніть особливу увагу на матрац, який ви будете класти на це ліжко. Пам’ятайте, якщо у вас дуже важкий матрац (понад 60кг), то механізмам буде важко справитися з ним.