Про нас

Дерево кращий матеріал, створений самою природою, і нічого екологічнішого не придумала людина, тому й ліжко з дерева найкращий вибір для збереження здоров’я

Виробництво ліжок – наш профіль. Потрібне ліжко для невеликої кімнати, або для готелю, для розкішної спальні або для дитячої кімнати …? У нас представлені ліжка на будь-який смак, стиль і потреби. Ліжка з буку сподобаються Вам не тільки зовнішньою красою ліній і пропорцій, а й функціональністю. За роки роботи у сфері виробництва та продажу дерев’яних меблів нами накопичено багатий досвід. Якісний і доброзичливий сервіс, широкий асортимент ліжок, висока якість меблів перетворять покупку ліжка в приємне проведення часу.

. Дерев’яні ліжка з буку відрізняються не тільки прекрасним зовнішнім виглядом, але ще і довговічністю, надійністю і безпекою. Адже дерево бук – ідеальний матеріал для домашньої ліжка. Хороша дерев’яне ліжко – це та ліжко, про яку можна забути під час сну.
Від того, з яким настроєм Ви прокинетеся, безпосередньо залежить успіх всього дня. Щоб з раннього ранку відчувати правильний настрій, потрібно організувати дизайн спальні так, щоб все в ній радувало око. І звичайно ж – основа частина спальні – це ліжко. Сучасні дерев’яні ліжка з буку вважаються елітною продукцією. Сучасне дерев’яне ліжко повинна бути зручним, тому що від цього безпосередньо залежить ваше здоров’я, а також гарним, що є запорукою вашого настрою. На думку дослідників, дерево чудово впливає на психоемоційний стан здоров’я людини, вважається що дерево здатне підживлювати нас енергетично . Ліжка з масиву бука в повній мірі успадковують ці якості самої деревини. Ліжко – це місце, де ми проводимо близько третини життя. Так нехай те, що нас оточує (у тому числі і дерев’яне ліжко з буку) буде піклуватися про екологію нашого будинку, нашого світу. Ліжка з масиву буку одна з рідкісних можливостей привнести шматочок природи в наші міські будинки.
У нашій компаніїї представлений широкий асортимент двоспальних ліжок, двоярусних ліжок, дитячих ліжок, кованих ліжок. Всі ліжка виготовлені з буку і є екологічно безпечними. Кожна ліжко, наявне на нашому сайті, по своєму унікальне. Всі дерев’яні ліжка покриваються високоякісним поліуретановим лаком (Італія), що захищає поверхню ліжка від подряпин і інших пошкоджень..
Ми пропонуємо ліжка з масиву дерева недорого. Вибирайте якість! Наші дерев’яні ліжка подарують Вам радість приємних сновидінь, завдяки чому Ви весь день будете сповнені бадьорості, перебування в хорошому настрої.
Дерев’яні ліжка з буку – це товар з матеріалів першого сорту. Ми допоможемо Вам вибрати ліжко з масиву дерева для спальної кімнати, яке Вам необхідне. Ми пропонуємо Вашій увазі дерев’яні ліжка істинно європейської якості. Дерев’яні ліжка з буку – доступна розкіш. Вдячна природна фактура дерева вигідно відтіняється сучасними тонування. Для повноцінного відпочинку необхідно вибрати, купити дерев’яне ліжко таке, яке повинно бути не тільки красивим, але і зручним. В тон ліжка пропонуємо приліжкові тумбочки, комоди, туалетні столики

Ми не обіцяємо, а пропонуємо:
Якість
Важливим акцентом нашої діяльності є забезпечення клієнта високоякісними виробами. Ми забезпечуємо ідеальне співвідношення між ціною і якістю.
Надійність
Наші майстри працюють лише з добре просушеною деревиною. Купуючи нашу продукцію, Ви робите правильний вибір на користь власного комфорту і безпеки для здоров’я. Наші ліжка надійні та довговічні.
Екологічність
В наш час ми добре усвідомлюємо потребу людини створити свій власний затишний світ, де здоров’ю нічого б не загрожувало. Дерево є одним найбільш екологічно чистих матеріалів.
Привабливу вартість
Виробництво знаходиться поза межами Львова, що дозволяє нам мінімізувати собівартість виготовлення продукції, що в свою чергу веде до зниження кінцевої вартості ліжок.
Гарантії
Дерево – матеріал живий, а тому капризний та непередбачуваний. Тому обробка деревини – це ціла наука, пізнати яку може далеко не кожен. Наші майстри створять для Вас високоякісні вироби. На всю нашу продукцію надається річна гарантія.

Ми прагнемо, щоб наші вироби були доступними кожній родині, були якісними, мали гарний дизайн, були екологічно чистими та десятиліттями приносили Вам та вашим рідним радість та задоволення!