Задати запитання

Ліжко Сакура

Ліжко «Сакура» - це свобода простору. Воно виконане в сучасному стилі. Чіткі прямі лінії підкреслюють простоту і логічність форм. Дизайн ліжка виконаний просто і лаконічно, створюючи умови для комфортного відпочинку і здорового сну. Ліжко з натурального дерева «Сакура » вразить Вас своєю міццю і зручним дизайном, створюючи при цьому позитивний емоційний настрій. Ця модель не залишить Вас байдужими, даруючи спокій, тишу і умиротворення, які будуть панувати у Вашій спальні. Крім того ліжко виготовляється з масиву бука, з екологічно чистого матеріалу. Спати на ліжку, яке «дихає», випромінює тепло - справжнє задоволення, а після відпочинку на такому ліжку, Ви будете відчувати себе бадьоро протягом усього дня...

Часто ми співаємо колискові своїм дітям, щоб заснути самим.

Доступні кольори:


 

Важливо! Різна щільність, структура та початковий відтінок деревини можуть впливати на колір кінцевого виробу. При оздобленні використовується постійна технологія. Взірці кольорів слід використовувати, як орієнтовні, з поправкою на природні характеристики дерева.

Для простоти зборки у півтораспальних ліжках, 120 та 140 ламелі комплектуються на лентах.
Ламелі можна замовляти у двох варіантах: звичайні (відстань між ламелями 6,5см) та посилені (відстань між ламелями 2,5см)


Термін гарантії на ліжко складає 12 місяців