Що повинна знати людина, яка хоче купити матрац?

Що повинна знати людина, яка хоче купити матрац?

Опубліковано 15 травня, 2012

У нашого хребта є лише декілька годин на добу для того, щоб побути в природному горизонтальному положенні. Відпочине він за цей час від денних навантажень або ж до них додасться нічний дискомфорт? Матрац дозволяє хребту залишатися в природному положенні.
Тіло кожної людини унікальне. Ортопедичний матрац, комфортний для чоловіка солідних габаритів, не підійде тендітній дівчині. При виборі ортопедичного матраца слід враховувати всі елементи: тіло+матрац+основа. Матрац не може бути ортопедичним взагалі, він може бути ортопедичним для Вас.
Всі матраци по типу основи можна поділити на пружинні і безпружинні. Сказати однозначно який з матрацних видів – пружинний чи безпружинний кращий, неможливо, і ті і інші мають ряд переваг:
• Пружинний блок “Боннель” складається з двоконусних пятивиткових пружин з послідовним зменшенням радіуса для оптимального розподілу навантаження. Основною перевагою таких матраців є доступна ціна. Пружини з’єднані між собою – якщо натиснути на одну пружину, стиснуться і сусідні.
• Блок незалежних пружин “Pocket Spring” володіє ортопедичними і анатомічними властивостями. Кожна пружина знаходиться в окремому тканинному чохлі-кишенці, кишеньки з’єднані в блоки, а блоки в свою чергу з’єднані між собою. Завдяки цьому досягається точний розподіл навантаження тіла без залучення сусідніх пружин. В результаті матрац анатомічно ідеально повторює контури тіла.
• Безпружинні матраци виготовляються або з одного блоку або з декількох шарів різних матеріалів. Якість і ціна безпружинних матраців залежить від матеріалів-наповнювачів, які використовуються при його виготовленні
Ми пропонуємо матраци Компанії «Matroluxe», яка не має аналогів на вітчизняному ринку завдяки використанню ексклюзивних інноваційних розробок, вишуканому стилю і кращому з можливого співвідношення «ціна-якість».
Завдяки самостійному виготовленню практично повного циклу (виготовлення пружинних блоків, прострочка тканин, зборка виробу на автоматизованих лініях) дає можливість оперативно реагувати на нові тенденції меблевого ринку і на побажання клієнтів.
Вибираючи матрац зверніть увагу на наступні моменти:
• співвідношення «ціна-якість»: порівняйте це відношення в аналогічних моделях інших виробників.
• наявність ортопедичного ефекту, який запобігає навантаження на хребет людини
• на потрібну для Вас степінь жорсткості/пружності, яка залежить від типу пружинного блоку і складу наповнювачів.
• відповідність розмірів і пружності матрацу Вашому росту і вазі – при виборі двоспальних моделей орієнтуйтеся на вагу тіла того члена сімї, який є важчий.
• екологічна чистота використаних матеріалів і наповнень – вказується піктограма в каталогах та на етикетках продукції.
• наявність прошивних чохлів – це запобігає зміщенню або скачуванню наповнювачів (всі моделі «Matroluxe» випускаються саме в таких чохлах).
• додаткові опції, які пропонує виробник: наявність ефекту «зима-літо», терморегуляція, двостороння жорсткість, вібромасаж та інше)

Ми впевнені, що ці рекомендації допоможуть Вам легко зорієнтуватися під час покупки матраца і вибрати не тільки красиву, а й якісну, безпечну і корисну річ, яка буде довго слугувати Вам і приносити задоволення.

Додати коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>