Задати запитання

Соната ПМ

Ні для кого не секрет, що якість сну безпосередньо впливає на фізичне і психічне здоров'я людини. Зручне ліжко - запорука гарного відпочинку для всього організму. Соната ПМ" дуже витончена модель. Невагомість і легкість вироби цілком підійде для створення світлої і просторої спальної кімнати. Широка палітра відтінків натурального дерева дозволить створити ту колірну гармонію, яка Вам до душі. Ліжко виконане з натуральних матеріалів, що відповідають найвищим сучасним стандартам екологічності і гипоаллергенности - щита бука.

Найширше ліжко тісне для двох, якщо один з них – кіт” (Валерій Афонченком)

Доступні кольори:


Важливо! Різна щільність, структура та початковий відтінок деревини можуть впливати на колір кінцевого виробу. При оздобленні використовується постійна технологія. Взірці кольорів слід використовувати, як орієнтовні, з поправкою на природні характеристики дерева.

У комплектацію входить: • ортопедична основа (звичайна - відстань між ламелями 6,5см, або посилена - відстані між ламелями 2,5см )- під час замовлення потрібно уточняти • газові механізми підйому, які розраховані на 12 тисяч циклів (1 цик – одне піднімання і одне опускання) • дерев’яний ящик для білизни (глибина ящика – 25см)

ВАЖЛИВО: якщо ви бажаєте придбати у нас ліжко з підйомним механізмом, зверніть особливу увагу на матрац, який ви будете класти на це ліжко. Пам’ятайте, якщо у вас дуже важкий матрац (понад 60кг), то механізмам буде важко справитися з ним.