Доставка і оплата

Умови і терміни доставки:
Якщо меблі готові і є в наявності на складі, то термін їх доставки може скласти від 1 до 3-х днів з моменту замовлення. Можливий самовивіз зі складу.
Якщо меблі необхідно виготовляти, то термін їх доставки може скласти від 14-ти до 20-ти днів. (в залежності від виробу і Вашого об’єму замовлення). Більш точний термін доставки того чи іншого товару можна дізнатися подзвонивши нам)

Відправляємо свою продукцію в інші регіони України за допомогою кур’єрськоих служб «Делівері», «Міст Експрес», «Нова Пошта», за рахунок замовника. Вартість доставки одиниці товару залежить від відстані і ваги. Для більш точнішого обрахунку вартості перевезення – телефонуйте до відповідного перевізника

Середня вага односпального ліжка з ламелями – 30-35 кг
Середня вага двоспального ліжка з ламелями – 40-60 кг
Середня вага двоповерхового ліжка з ламелями – 70-90 кг
Середня вага тумбочки – 15-20 кг
Середня вага підйомника – 70-90 кг

Доставка по Львову (до підїзду) вартує 100грн.

Наші ціни і оплата:
Можливі різні варіанти оплати: готівка, безготівка
Ціни на товари зазначені в грн.
Збирання
Збирання відбувається самостійно: Збирання здійснюється точно за схемою наявної в комплекті. Ми не несемо відповідальності за нестандартну конфігурацію, наприклад, якщо Ви вирішили змінити складальну конфігурацію або габарити.

Збирання фахівцем: Якщо Ви з якихось причин не можете самі зробити збірку, то замовити цю збірку Ви можете також у нас (це стосується м. Львова). Вартість збирання становить:
• Односпальне ліжко – 30грн
• Двоспальне ліжко – 50грн
• Двоповерхове – 70грн
• Ліжко з підйомним механізмом – 100грн

Тумбочки, комоди, туалетні столики прибувають до Вас в зібраному вигляді.

Гарантія

Гарантія 12 місяців

Умови повернення товару:
Претензії до зовнішнього вигляду або комплектації товару необхідно пред’являти відразу після доставки та огляду. Ми не несемо відповідальності за послуги перевізника!!!. Тому при отриманні товару у перевізника – переконайтеся в його якості. Якщо є наслідки недбалої доставки: подряпини, потертості, розриви упаковки, то Ви на місці складаєте акт транспортування. Увага! При ударах – упаковка може бути  непошкодженою!
Перевірка при отриманні:
При прийомі меблів необхідно завжди перевіряти комплектацію, колір, цілісність окремих деталей, дзеркал та іншого. У разі виявлення заводського браку або недокомплекту – телефонуйте і ми в короткі терміни вирішимо Вашу проблему.

ВАЖЛИВО:

  •  відправка товару на склад перевізника відбувається кожного вівторка і четверга (будь-ласка враховуйте це, особливо при замовленні складських ліжок)
  • складські ліжка замовляються тільки з ламелями!!!!
  •  стандартна відстань між ламелями складає 6,5см. Всі складські ліжка знаходяться запаковані на складі саме з такою відстанню між ламелями
  • у випадку, якщо потрібно змінити конфігурацію складського ліжка, а саме:
  1. потрібно, щоб у складському ліжку крок між ламелями становив 2,5см;
  2. потрібне складське ліжко без ламелів;
  3. потрібно зменшити довжину складського ліжка;

за додаткову оплату  в розмірі 50 грн. ваше замовлення буде виконано. В такому випадку ліжко буде відвантажене Вам в найкоротші терміни.

  •  14-20 днів – це є термін виготовлення меблів. Враховуйте час досавки до Вашого міста (2-3 дні)
  • товар відвантажується тільки після повної передоплати