Вибираємо двоповерхове ліжко

Вибираємо двоповерхове ліжко

Опубліковано 15 травня, 2012

Ви – щасливі батьки чарівних близнят чи двійнят? Так навіть якщо різниця у віці у ваших дітей більше двох-трьох років – все одно при облаштуванні дитячої і виборі ліжка для своїх пустунів зверніть увагу на ліжка двоярусні. По-перше, економиться багато корисного місця, де можна розмістити письмовий або комп’ютерний стіл, поставити шафу для речей або книжковий стелаж. Загалом, застосування цьому вільному місцю обов’язково знайдеться. А дітям завжди подобається спати на такому ліжку.
Покупка двох’ярусного ліжка – справа відповідальна і потребує найбільш уважного підходу, адже для дітей хочеться найкращого. Всі тонкощі, починаючи від розмірів ліжка закінчуючи вибором матраца, повинні бути враховані в рамках певного бюджету. Купівля такого ліжка просто необхідна, коли в родині з’являються двоє дітей, а площа кімнати не дозволяє виділяти достатню ігровий простір для діяльності дитини. Заздалегідь прорахуйте фізичні дані вашого чада, сплануйте вільне місце для установки ліжка і тоді покупка буде успішно виконувати свої функції і радувати всю сім’ю. У дитини з’явитися своя власна територія, де можна не тільки поспати, але і влаштовувати різноманітні ігри, свої дозвілля і розваги. Ліжка з ящиками відмінно підійдуть для невеликих кімнат, так як ящики під ліжком – це дуже зручно і практично, тут можна зберігати іграшки, речі першої необхідності, привчаючи тим самим дитину до порядку.
Звичайно ж, “другий поверх”, як правило, дістається старшій дитині. Тут головне – уникнути непотрібних конфліктів і пояснити дітям зручність обох “поверхів” або ж вони можуть періодично мінятися місцями, щоб нікому не було образливо. А “мешканцю” другого поверху варто забезпечити безпеку, щоб уві сні дитина не впала з висоти. Але тут турбуватися не варто, тому що все продумано – в наших двох’ярусних ліжках є спеціальний борт, який надійно захистить сон дитини.
Ми представляємо Вашій увазі декілька варіантів таких ліжок.
Ліжко «Твікс» – класичний варіант двоповерхового ліжка: перший поверх, другий поверх і драбинка, яка може розташовуватися як зліва, так і справа (в залежності від положення ліжка в кімнаті)
Ліжко «Дебют» – ліжко-транформер, яке в перспективі може розкладатися на два односпальних місця.
Ліжко «Компакт» – на перший погляд виглядає як одноповерхове, але з-під нього виїжджає друге спальне місце. Користується попитом в тих батьків, які бояться «двоповерховості» ліжка.
Ліжко «Горище» – сама назва говорить, що спальне місце знаходиться зверху. Найчастіше підходить сім’ям, у яких одна дитина, так як перший поверх можна укомплектовувати письмовим столом, шафою, пеналом або навіть другим ліжком (якщо з’явилася друга дитина).
Ліжко «Тріо» – дерев’яне ліжко з трьома спальними місцями: звичайне двоярусне ліжко з двома спальними місцями і місце, яке висувається з-під нижнього ліжка. Розроблялося ще ліжко з розрахунку на трьох дітей, хоча дуже часто його купують для двох, а третє використовують, як гостьове.
Отже, якщо ваш вибір ліг на двоярусне ліжко, варто зупинятися на моделях з натурального дерева.

Додати коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>