Як підібрати матрац під себе?

Як підібрати матрац під себе?

Опубліковано 15 травня, 2012

Матрац – це необхідна частина будь ліжка, існує величезна різноманітність моделей, що розрізняються своїми розмірами, характеристиками і матеріалами, з яких вони виготовлені. Завдяки широкому асортименту покупець може з легкістю вибрати саме той матрац, який обепечітьринок здоровий і комфортний сон на довгі роки.

Виробники матраців використовують різноманітні методи та матеріали для підвищення користувацьких характеристик. Найбільшу популярність отримали пружинні матраци, в яких пружини, в залежності від їх кількості та пружності, здатні визначати жорсткість матраца, наявність ортопедичних властивостей та інших показників, що впливають на зручність людини уві сні. Внутрішню структуру матраца також постачають спеціальним наповнювачем з натуральних і штучних екологічно чистих матеріалів.

Серед натуральних наповнювачів слід виділити кокосову стружку, морські водорості, латекс і кінський волос. Такі матеріали за рахунок природних якостей володіють антибактеріальними властивостями і можуть вільно приймати форму тіла людини, тому за ціною вони відчутно дорожче. Проте варто зауважити, що штучні аналоги даних матеріалів хоч і коштують дешевше, але мало чим поступаються за характеристиками, безпеки та зручності.

Покриття для матраців також може бути натуральним і синтетичним. Особливо ходовими матеріалами для покриття є овеча шерсть і бавовна. Відмінним рішенням виробників матраців стала модель з двостороннім кліматичних покриттям, у якій з одного боку оббивка з вовни для холодної пори року, з іншого з бавовни – для теплого

Як вибрати матрац?
Про що слід пам’ятати, купуючи матрац? Перш ніж йти в магазин за новим ліжком, визначитеся, що для вас найважливіше: вартість, габарити або здоров’я? І не соромтеся випробувати матрац в магазині. Прилягти, прийняти різні пози, особливо ті, в яких спите.
Отже:
- Зручність і опора. Матрац не має бути твердим, як дошка. Занадто жорсткий матрац може посилити проблеми із спиною. Прислухайтеся до свого тіла, і воно підкаже, що для вас краще. Ляжте на спину. Якщо ви можете просунути руку під спиною, але при цьому рука проходить важко, а також, якщо ви можете спокійно обернутися, значить, матрац підходить вам по пружності. Хороший матрац повинен давати таку опору тілу, що б хребет залишався рівним, коли ви лежите на боці. Повній людині потрібне твердіший матрац.
- Комплектація. Якщо можливо, купуйте матрац і ліжко в комплекті, що забезпечить вам комфорт і обереже ваш хребет від перевантажень. Старе днище може зіпсувати новий матрац, а так само вплинути на гарантійні зобов’язання виробника.
- Проблеми із здоров’ям. Звичайно, вони бувають різні. Якщо у вас алергія на пил або натуральні матеріали, якими набивають матраци, (наприклад, на водорості), тоді вам, можливо, підійде матрац з синтетичними волокнами або поролоном.
- Якість. Часто справедливе вираження”Скупий платить двічі”. Тому, виходячи зі своїх засобів, купуйте ліжко найкращої якості.

Додати коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>