Задати запитання

Ліжко Ярик

Деревина буку - це ідеальне рішення для виготовлення ліжка. Виконана в сучасному стилі з натурального дерева ліжко, неодмінно порадує своєю якістю і вишуканістю. Ця модель перетворить будь-яку спальню, створивши в ній атмосферу тепла і затишку. За недорогою ціною вийде придбати ліжко, яка зробить кімнату стильною і навіть піднесеною. З таким ліжком в спальні напевно запанує гармонія душі і тіла.. Своїм зовнішнім винлядом ліжко "Ярик" схоже на ліжко "Соня 2". Особливість даного ліжка є те, що спинка одна спинка відсутня, що надає легкості . Зате "від стіни" всі планки на місці.


“Найширше ліжко тісне для двох, якщо одне з цих двох – кіт”

Доступні кольори:


Важливо! Різна щільність, структура та початковий відтінок деревини можуть впливати на колір кінцевого виробу. При оздобленні використовується постійна технологія. Взірці кольорів слід використовувати, як орієнтовні, з поправкою на природні характеристики дерева.


Ламелі можна замовляти у двох варіантах: звичайні (відстань між ламелями 6,5см) та посилені (відстань між ламелями 2,5см)

якщо ви купуєте інший вклад, наприклад каркас-сітку, і ставите її на опорні ноги, то в цьому випадку ліжко ящиками не комплектується, так як опорні ноги будуть заважати висуванню ящика

максимальна кількість ящиків для ліжка “Ярик” – 2 ящики

Новинка! Тепер можна замовити ящики з дерев’яними боковинами

Додаткова інформація

Термін гарантії на ліжко Ярик складає 12 місяців